O mnie

Jestem absolwentką skandynawistyki i filologii polskiej. Od ośmiu lat doskonalę znajomość języka norweskiego w pracy w wydawnictwie Fagbokforlaget, jak i we współpracy z biurami tłumaczeń. Oprócz tłumaczeń dokumentów, stron internetowych, ofert, korespondencji itp. mam na koncie tłumaczenie literackie (Cena prawdy autorstwa Ellinor Rafaelsen).

Mam także doświadczenie w nauczaniu języka norweskiego, transkrypcji nagrań, korekcie tekstów polskich oraz researchu internetowym polegającym na szukaniu potencjalnych klientów w Norwegii.

Pełny przebieg mojej kariery zawodowej mogą Państwo poznać na moim profilu Goldenline.

Poniżej przedstawiam referencje od biur tłumaczeń, z którymi współpracuję.

Pani Joanna Bernat – tłumacz języka norweskiego, współpracuje z ALEMANNIA Centrum Tłumaczeń od 2009 roku.
Pani Bernat wykonała dla nas kilkanaście przekładów z/na język norweski.
Tłumaczenia wykonywane są zgodnie z naszymi wymaganiami, rzetelnie, terminowo w pełni potwierdzając solidność i wiarygodność świadczonych usług.
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i zamierzamy ją dalej kontynuować.
Niniejszym zaświadczamy, że Pani Joanna Bernat od kilku lat współpracuje z naszą firmą jako tłumacz języka norweskiego. Wykonuje tłumaczenia z różnych dziedzin, głównie dokumenty i korespondencję z norweskimi urzędami.
Z powierzonych zleceń Pani Bernat wywiązuje się rzetelnie i terminowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnie wykonanej usługi. Polecamy panią Joannę jako sprawdzonego partnera.